Har du brug for at komme i kontakt med vores trænere?

Trille Trolle med 1 forælder
Louise Hillestrøm
Telefon: 29 42 08 22 - mail: lullo16@hotmail.com

U6/U8 Piger/Drenge i Stouby Multihus
Ronni J. Nielsen
Telefon: 52 40 88 77 - Mail: rjnielsen@live.dk

U6/U8 Piger/Drenge i Hornsyld Idrætscenter
Ulla Nielsen
Telefon: 22 42 81 36 - Mail: ulla.nielsen@dlgmail.dk

Michael Rasmussen
Telefon: 27 28 58 35 - Mail: michael-rasmussen@live.dk

U6/U8 Piger/Drenge i Klakring
Kristina Højberg
Telefon: 50 74 47 34 - Mail: kristinahoejberg@gmail.com

Sanne Bay Rasmussen
Telefon: 40 21 46 61 - Mail: sanne.bay@outlook.dk

U-10 Piger
Ronni J. Nielsen
Telefon: 52 40 88 77 - Mail: rjnielsen@live.dk

Mette Munk Skytt
Telefon: 25 14 64 53 - Mail: mette_skytt@hotmail.com

U-10 drenge
Sanne Nielsen
Telefon: 22 31 48 87 - Mail: sanne2505@hotmail.com

U-12 Piger
Hanne Rosenmaj
Telefon: 23 83 62 43 - Mail: rosenmaj@hafnet.dk

Michael Rasmussen
Telefon: 27 28 58 35 - Mail: michael-rasmussen@live.dk

Julie Lund Sørensen
Telefon: 30 95 52 38 - Mail: julle661@icloud.com

Karen Skytt
Telefon: 25 21 52 28 - Mail: munkskytt@hafnet.dk

Holdleder
Jane Peters
Telefon: 23 63 93 51 - Mail: jane.peters@hedensted.dk

U-12 Drenge
Therese Le Fevre
Telefon: 42 52 70 76 - Mail: therese.lefevrek@gmail.com

Henrik Nielsen
Telefon: 20 40 60 45 - Mail: henrik.helfred@gmail.com

U-14 Piger
Rikke Gregersen
Telefon: 42 78 22 17 - Mail: rikkegregersen@hotmail.com

U-14 drenge
Christina Roslyng
Telefon: 22 70 09 10 - Mail: christina@roslyng.com

U-16 Piger
Mathias Jensen
Telefon: 27 51 67 27 - Mail: kragh95@outlook.dk

Christina Christiansen
Telefon: 26 16 31 35 - Mail: christina-theider@hotmail.com

U-16 drenge
Lars Christiansen
Telefon: 30 48 09 09 - Mail: lc@chjgroup.dk

Holdleder hold 1
Tina Røjkjær
Telefon: 29 66 24 88 - Mail: tinro@vejle.dk

Holdleder hold 2
Pernille Hoolihan
Telefon: 22 50 30 21 - Mail: pernillehoolihan@gmail.com

U-18 Piger og seniordamer
Bjarne Gude
Telefon: 61 73 14 45 - Mail: bja.jensen@hotmail.com

Pia Laursen
Telefon: 26 67 34 12 - Mail: pialaursen2302@gmail.com

U-18 Herrer og Seniorherrer
Jesper Petersen
Telefon: 60 92 58 35 - Mail: jesper.petersen@lindorff.com

Holdleder
Dorte Bech Andersen
Telefon: 40 63 06 11 - Mail: dorte2@fortplant.dk